Ogłoszenia duszpasterskie na 18 luty 2018 r.

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 lutego 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół przypomina nam prawdę, że każdy z nas jest kuszony. Pan Jezus także nie był w swoim ziemskim życiu wolny od pokus. Pokazał nam jednak, jak należy z nimi walczyć.

 

 

2. Już dzisiaj informujemy, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej w 4 Niedzielę Wielkiego Postu  odbędą się w dniach 11-13 marzec, Szkolne 14-16 marzec.

Nabożeństwa drogi krzyżowej, na które zapraszamy wszystkich parafian Gościm czwartek – 16.00 , Trzebicz Piątek – godz. 16.30. Podczas Drogi Krzyżowej zbierana jest Jałmużna Wielkopostna. Gorzkie Żale Przynotecko, Gościm przed Mszą Święta , Trzebicz o godz. 15.00.

3. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

 

4. Pamiętamy o solenizantach i jubilatach, których polecamy Bożej opiece.

 

5.Kościół sprzątają :

w Przynotecku : Komolibia Arleta , Kalinowska Genowefa

w Gościmiu : Bojarczuk Halina , Bojarczuk Marlena, Sznajder Marta