Ogłoszenia na 11 marca 2018 r. - Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11 marca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia. Rozpoczynamy w Imię Boże rekolekcje, które prowadzi przeor - ks. Tomasz Szatanik z Krakowa.

 

2.Nabożeństwa drogi krzyżowej, na które zapraszamy wszystkich parafian Gościm czwartek – 16.00 , Trzebicz Piątek – godz. 16.30. Podczas Drogi Krzyżowej zbierana jest Jałmużna Wielkopostna. Gorzkie Żale Przynotecko, Gościm przed Mszą Święta , Trzebicz o godz. 15.00.

 

 

3. We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.

 

4. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

 5.Kościół sprzątają :

w Przynotecku : Szuszczewicz Wanda , Korbut Dorota

w Gościmiu : Mamot Alina, Mamot Joanna, Gaudyn Bożena , Gaudyn Małgorzata