Ogłoszenia na 24 grudnia 2017 roku

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

24 grudnia 2017

1. Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. Maryja uczy nas, jak przyjmować Boga ochotnym sercem: „oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego”.

2. W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia.

3. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.

4. . Na Mszę Świętą – Pasterkę – w noc Bożego Narodzenia zapraszamy Przynotecko 20.00,Gościm 21.00, Trzebicz 22.30 .

5. Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia ( nie ma Mszy św. o godz. 08.00 , Przynotecku o godz. 9.00,)  i we wtorek, w święto św. Szczepana, obowiązuje świąteczny porządek Mszy Świętych. Taca na KUL.

6. 27 grudnia Spotkanie opłatkowe Wspólnot Parafialnych . Rozpoczęcie o godz. 15.00 Mszą św.

7. W przyszłą niedzielę, w święto Świętej Rodziny, zakończenie roku kalendarzowego.

8. Tradycyjnie po świętach Wizyta Duszpasterska – Kolęda . Rozpoczęcie w Przynotecku, Zielątkowo , Gościm.

9. Oczekiwany Mesjasz niech szczodrze błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.