Ogłoszenia parafialne - 08.07.2018 r.

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

8 lipca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Pan Jezus przyznaje się do swojej rodziny, do swojego pochodzenia, swojego miasta i chociaż nie jest dobrze rozumiany, to jednak nie wypiera się swoich ziemskich korzeni. Swojej historii nikt nie może zmienić, ale można jej nadać nowy, piękniejszy bieg. Uczmy się od Pana Jezusa, nie zapominając o tym, co było, i nie zrażając się przeciwnościami, budować własną drogę realizowania powołania do szczęścia przekraczającego ziemski wymiar.

 

2. Wszystkich wybierających się na letni wypoczynek w kraju czy za granicę zachęcamy do wcześniejszego poszukania kościoła, w którym możemy uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej. W tym celu możemy wykorzystać możliwości internetu.

 

3. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych.

 4. W piątek Czuwanie Fatimskie . Porządek : Wypominki Fatimskie, Różaniec, Msza św.  z procesją , Apel Maryjny.

4.Kościół sprzątają :

w Przynotecku : Taśmińska Irena , Kurniewicz Ewa

w Gościmiu : Paska Beata , Sarna Marzena , Pawlak Małgorzata