Ogłoszenia Parafialne na 31 grudzień 2017 r.

ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

31 grudnia 2017

1. Razem z Maryją i Józefem złożyliśmy Najświętszą Ofiarę Jezusa. Położyliśmy na ołtarzu wszystkie radości i troski naszych rodzin. Wzmocnieni Bożym błogosławieństwem i pewni opieki Świętej Rodziny wnieśmy Boży pokój do naszych domów.

2. Dzisiaj, w ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas sumy  ze śpiewem hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski.

3. Jutro, w Nowy Rok, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

4. Od 50 lat 1 stycznia cały Kościół modli się o pokój na świecie.

5. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej

6. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. święto Trzech Króli. Zapraszamy na Msze Święte w porządku niedzielnym. Poświęcenie kredy, kadzidła i wody.

7. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

8. Kościół sprzątają :

w Przynotecku : Młyńska Krystyna , Młyńska Wanda