Ogłoszenia Parafialne na 4 marca 2018 roku - Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU        4 marca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.

 

 

2.Nabożeństwa drogi krzyżowej, na które zapraszamy wszystkich parafian Gościm czwartek – 16.00 , Trzebicz Piątek – godz. 16.30. Podczas Drogi Krzyżowej zbierana jest Jałmużna Wielkopostna. Gorzkie Żale Przynotecko, Gościm przed Mszą Święta , Trzebicz o godz. 15.00.

 

3. W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą.

4. Wszystkich solenizantów i jubilatów polecamy Panu Bogu w naszych modlitwach.

 5.Kościół sprzątają :

w Przynotecku : Wachocka Anna. Romaniuk Wioletta

w Gościmiu : Chodzińska Grażyna, Sylwia Chodzińska, Poprawa Dorota, Ratajczak Katarzyna