Aktualności

Krucjata modlitewna pro-life Adwent dla Życia 2023

Rycerstwo Niepokalanej przy parafii konkatedralnej w Zielonej Górze zaprasza do udziału w krucjacie modlitewnej pro-life Adwent dla Życia 2023 - w intencji dzieci nienarodzonych, ich rodziców, rodzin oraz o nawrócenie zwolenników aborcji.

Wystarczy wybrać minimum pół godziny w Adwencie i poświęcić na modlitwę w intencjach krucjaty. Można ofiarować różaniec, koronkę do Miłosierdzia Bożego, lekturę Biblii, adorację Najświętszego Sakramentu lub inną dowolną modlitwę. Ważne jest, aby modlić się przez cały zadeklarowany czas. Zapisów można dokonać przez formularz internetowy, który znajdziemy na stronie parafii konkatedralnej oraz w mediach społecznościowych, pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pod podanym numerem telefonu (784 182 144 w godzinach 16.00 – 20.00). Rozpoczęcie 3 grudnia 2023 r. o godz. 18.00 wspólną Mszą św. w Konkatedrze, a zakończenie 24 grudnia 2023 r. o godz. 12.00 indywidualną modlitwą Anioł Pański.

W załączeniu przekazuję również materiały do wykorzystania internetowego i nie tylko. Jednocześnie dziękuję wszystkim Patronom Medialnym tego modlitewnego wydarzenia oraz Czcigodnym Księżom za pomoc i zaangażowanie.

ks. Piotr Bortnik wraz ze Wspólnotą Rycerstwa Niepokalanej oraz jej opiekunem ks. Tomaszem Janczewskim

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Śląskiej, ul. Mickiewicza 14, 65-063 Zielona Góra, tel. 664962204
 
 
Adwent Plakat 2023.pngmaxwidth1885maxheight897