Sakrament bierzmowania dorosłych

Sakrament bierzmowania dorosłych

SAKRAMENT BIERZMOWANIA OSOBOM DOROSŁYM W SYTUACJI NADZWYCZAJNEJ ZOSTANIE UDZIELONY W PIERWSZY PONIEDZIAŁEK GRUDNIA (4.12.2023) O GODZ. 18.00 W ZIELONOGÓRSKIEJ KONKATEDRZE
Po ukończeniu przygotowania KANDYDACI przybywają do Konkatedry pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze 4 grudnia 2023 roku na godzinę 16.30 i przywożą/przynoszą ze sobą dokumenty: metrykę chrztu św. (wystawia parafia chrztu), zgoda i zaświadczenie o wierze i praktykach religijnych kandydata (wystawia parafia zamieszkania), zaświadczenie o wierze i praktykach religijnych świadka bierzmowania (wystawia parafia zamieszkania), zaświadczenie diecezjalne o ukończeniu przygotowania (wystawia parafia przygotowania do bierzmowania), potwierdzenie odbytej spowiedzi św., dowód osobistyKRZYŻE ORAZ KARTKI DO BIERZMOWANIA KANDYDACI OTRZYMAJĄ NA MIEJSCU!

PODCZAS ZAPISÓW KANDYDACI SKŁADAJĄ OFIARĘ W WYSOKOŚCI 100 zł podobnie jak w roku ubiegłym.
W celu usprawnienia samego procesu rejestracji kandydatów uprzejmie prosimy o stosowne zgłoszenie ilości kandydatów (najlepiej lista) do 30 listopada  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - niestety formularz online, który chcieliśmy uruchomić na chwilę obecną nie działa.