Zaproszenie 15.06.2024 r.

Czuwanie Lagiewniki 2024

Szczęść Boże!

Drodzy! Bardzo gorąco prosimy Was o zamieszczenie informacji (plakatu) na Państwa stronie internetowej. Zapraszamy również do udziału w wydarzeniu, przesłanie informacji różnym zainteresowanym osobom, wspólnotom i grupom modlitewnym. Dziękuję serdecznie za okazaną pomoc w poinformowaniu i zaproszeniu innych osób. Niech Pan Bóg Was błogosławi i prowadzi! Pozdrawiam i dziękuję!
Z modlitwą Robert Krawiec OFMCap,
Krajowy Koordynator Grup Modlitwy Ojca Pio
www.ojciecpio.pl

Stygmatycy – żywe ikony męki i zmartwychwstania Chrystusa