Trzebicz , ul. Szkolna 3,
66-530 Drezdenko

|
Radosław Zemsta

Rozważanie na I Sobotę Miesiąca Październik

W najbliższą pierwszą sobotę października - 03.10.2020 - serdecznie zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie na ODPUST KU CZCI NMP RÓŻAŃCOWEJ I DIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ORAZ APOSTOLSTWA MARGARETKA pod hasłem: RÓŻAŃCOWA PANI NIEBA ZIEMI.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

  • godz. 10.00 Powitanie pielgrzymów (ołtarz polowy)
  • Różaniec – Część chwalebna (procesja ze sztandarami po dróżkach rokitniańskich)
  • godz. 11.15 Katecheza – „RÓŻAŃCOWA PANI NIEBA ZIEMI – DO CIEBIE SIĘ CAŁY ŚWIAT UCIEKA, PRZEZ RÓŻANIEC TWEJ POMOCY CZEKA” – ks. Zbigniew Kocoń (Moderator Wspólnot Żywego Różańca Archidiecezji Katowickiej)
  • 12.00 SUMA ODPUSTOWA, podczas której nastąpi wręczenie odznaczeń Zasłużony dla Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej (ołtarz polowy)
  • ok. godz. 13.30 - Wszystkich Wiernych zapraszamy na poczęstunek przy auli po zakończeniu Mszy św.

Uwaga! Bardzo prosimy by wszyscy Pielgrzymi mieli ze sobą maseczki ochronne!!!

 

 

odpust rozancowy 2020 1

2021 © Nogo All Rights Reserved.