Ogłoszenia Parafialne 09.06.2024 r.

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
9 czerwca 2024

1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie.

2. W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego wieczoru wspólnie odmawiamy bądź śpiewamy Litanię do Bożego Serca. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

3. W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy.  Czuwanie Fatimskie 13 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 19.00.
4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za ofiary składane na tacę
5.Kościół sprzątają w Przynotecku

6. Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy wyrazy życzliwości i serdeczności. Zmarłym w ostatnich dniach Parafianom chciejmy wypraszać dar życia wiecznego…