Ogłoszenia Parafilane 16.06.2024 r.

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

16 czerwca 2024

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.

2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

3. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny.

4. Podobnie jak było to przy Dniu Matki, również z okazji Dnia Ojca chcemy zorganizować parafialne świętowanie tego dnia. Zatem zapraszamy, zwłaszcza tatusiów, w przyszłą niedzielę, 23 czerwca, na popołudniowy koncert

5. Na dzień 20 czerwca ONZ wyznaczyła Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. W Kościele ten dzień obchodzimy w ostatnią niedzielę września, ale chciejmy serdeczną modlitwą otoczyć tych, którzy z powodu wojny czy prześladowań musieli opuścić swój rodzinny dom i swoich bliskich. Jednocześnie dziękujemy za wsparcie, jakie okazujecie, Drodzy Parafianie, wojennym uchodźcom z Ukrainy.

6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, składamy najlepsze życzenia. Zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu…

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za ofiary składane na tacę

5.Kościół sprzątają w Przynotecku