Podstawowe informacje

Proboszcz :

ks. kan. mgr Tadeusz Wołoszyn   od 01.08.2009 r.

Vice dziekan Dekanatu Drezdenko od 14.02.2014 r.

kanonik RM od 24.04.2016 r.

 

25lecieposlugi-14jpg
 

 

Ks. kan. Stanisław Jastkowski -

 

 senior od 30.09.2009r.

25lecieposlugi-74jpg

  ks. dr Roman PROSNOWSKI od 1.08.2016


Liczba wiernych : 2063

Data erekcji : 1.04.1951 r.

Kronika : 1950 r.

Księgi metrykalne : 1946 r.

 

 

Misje Parafialne:

1963 r. - Ojcowie Jezuici

1971 r. - Ojcowie Werbiści

1972 r. - Ojcowie Werbiści

1990 r. – Ojcowie Kapucyni

2000 r. - Misje Jubileuszowe - Ojcowie Franciszkanie

08.05.2011 r.- 11.05.2011 r. Misje przed Jubileuszem 60-lecia parafii