Intecje Przyszłe


14 Styczeń 2 Niedziela Zwykła

Trzebicz

godz. 08.00 + Pelagia Wochnik 13 r , i męża Stanisława, córkę Zofie

godz. 11.30 + Leszek Borduna

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15

15 Styczeń  Poniedziałek                                                                                  

  godz. 16.00

 

16 Styczeń Wtorek

godz. 16.00

 

17 Styczeń   Środa

godz. 16.00

 

18 Styczeń   Czwartek                                                                                                                                               

godz. 16.00

 

19 Styczeń Piątek  

godz. 16.00

 

20 Styczeń   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

21 Styczeń 3 Niedziela Zwykła 

Trzebicz

godz. 08.00

godz. 11.30 + Paulina Kuyszpit 5 r. śm

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15 dziękczynna w 30 r. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Patrycji Białas int. męża z synem  

22 Styczeń  Poniedziałek                                                                               

    godz. 16.00

 

23 Styczeń Wtorek

godz. 16.00

 

24 Styczeń   Środa

godz. 17.00

 

25 Styczeń   Czwartek                                                                                                                                     

         godz. 16.00

 

26 Styczeń Piątek  

godz. 16.00

 

27 Styczeń   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

28 Styczeń 4 Niedziela Zwykła

 

Trzebicz

godz. 08.00 Felicja , Józef Wyciszkiewicz 5 r , Antoni , Regina Pakuła 9 r

godz. 11.30 + Sylwester Szczesiak 30 r . śm.

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15 dziękczynna w 30 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieni stwo , opiekę MB dla Małgorzaty, Zenona Pawlak int. synów i mamy 

29 Styczeń  Poniedziałek                                                                                  

  godz. 17.00

 

30 Styczeń Wtorek

godz. 17.00

 

31 Styczeń     Środa

godz. 17.00

 

01 Luty   Czwartek                                                                                                                                               

godz. 17.00

 

02 Luty   Piątek   Ofiarowanie Pańskie

Gościm 

godz. 16.00

Trzebicz

godz. 17.00 dziękczynna w 60 r. urodzin z prośbą opiekę MB, błogosławieństwo Boże dla Andrzeja Woźniak od chrześniaka Michała

03 Luty   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

04 Luty 5 Niedziela Zwykła

Trzebicz

godz. 08.00 + rodziców Zofia, Michał Tatur, + rodzeństwo

godz. 11.30 + Roman 2 r, Lucjan Rybarczyk

Przynotecko

godz. 09.00 + Helena 1 r , Hipolit 6 r Mickiewicz int. dzieci z rodzinami

Gościm 

godz. 10.15

 

05 Luty  Poniedziałek                                                                                    

godz. 17.00

 

06 Luty Wtorek

godz. 17.00

 

07 Luty   Środa

godz. 17.00

 

08 Luty   Czwartek                                                                                                                                          

    godz. 17.00

 

09 Luty   Piątek  

godz. 17.00

10 Luty   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

11 Luty  6 Niedziela Zwykła

Trzebicz

godz. 08.00 + Pelagia Sobota i jej rodzice: Maria, Franciszek, brat Jan Kotowskich

godz. 11.30 + Marian 24 r , Stanisław 24 r, dziadków: Józef, Marianna Kuchowicz, Helena, Aleksander Kuczyński

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15  

12 Luty  Poniedziałek                                                                                   

 godz. 17.00

13 Luty Wtorek

godz. 17.00

14 Luty     ŚRODA POPIELCOWA

Przynotecko

godz. 15.00

Gościm 

godz. 16.00

Trzebicz

godz. 09.35

godz. 17.00

15 Luty   Czwartek                                                                                                                                               

godz. 17.00

 

16 Luty   Piątek  

godz. 17.00

17 Luty   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

18 Luty I Niedziela Wielkiego Postu

Trzebicz

godz. 08.00

godz. 11.30 dziękczynna w 50 r. ślubu z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Danuty, Lesław Gaweł int. dzieci z rodzinami

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15

19 Luty  Poniedziałek                                                                                 

  godz. 17.00

 

20 Luty Wtorek

godz. 17.00

 

21 Luty   Środa

godz. 17.00

 

22 Luty   Czwartek                                                                                                                                     

          godz. 17.00

 

23 Luty   Piątek  

godz. 17.00

24 Luty   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

25 Luty  II Niedziela Wielkiego Postu

 

Trzebicz

godz. 08.00 +Janina, Kazimierz Golińczak

godz. 11.30 + Roman Borduna imieninowa

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15

 

26 Luty  Poniedziałek                                                                                   

godz. 17.00

 

27 Luty Wtorek

godz. 17.00

 

28 Luty   Środa

godz. 17.00

 

01 Marzec   Czwartek                                                                                                                                           

    godz. 17.00

 

02 Marzec Piątek  

godz. 17.00

 

03 Marzec   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

04 Marzec III Niedziela Wielkiego Postu

 

Trzebicz

godz. 08.00 +Kazimiera Sołtysik imien. ,+ rodzice

godz. 11.30 + Józef Sęk 6 r int córki z rodziną

godz. 09.00 + Zdzisław Pietrzak 28 r int. żony z rodziną

Gościm 

godz. 10.15  

05 Marzec  Poniedziałek                                                                                   

godz. 17.00

 

06 Marzec Wtorek

godz. 17.00

 

07 Marzec   Środa

godz. 17.00

 

08 Marzec   Czwartek                                                                                                                                            

  godz. 17.00

 

09 Marzec Piątek  

godz. 17.00

 

10 Marzec   Sobota

Sanatorium godz. 17.00 za Parafian

11 Marzec IV Niedziela Wielkiego Postu REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

 

Trzebicz

godz. 08.00 + Józef Wróblewski imien.

godz. 11.30 + rodziców : Magdalena, Michał Rudkiewicz, Krystyna Tymek r. śm.

Przynotecko

godz. 09.00

Gościm 

godz. 10.15